آیا می دانستید که بعد از فروش بلیط، پارکینگ بیشترین درآمد را برای فرودگاه ها به ارمغان می آورد؟

به همین دلیل برای مدیریت کردن این درآمد عظیم، باید از یک سیستم بهینه و مناسب مدیریت پارکینگ برای رزرو آن استفاده کرد.

به نقل از parking-net این 4 دلیل عبارتند از:

 1. تبدیل جستجوگران به رزروکنندگان پارکینگ – به وسیله سیستم رزرو آنلاین:

  با استفاده از یک سیستم رزرو آنلاین بلادرنگ و دقیق می توان برای مسافران دسترسی سریع برای رزرو جای پارک از هر کانالی، در هر مکانی و در هر زمانی به هنگامی که فرد در حال برنامه ریزی برای سفر خود می باشد، ایجاد کرد.

 2. در دست گرفتن فروش قبل از رقبا – به وسیله بازاریابی:

  به عنوان یک رقیب بزرگ برای درآمد های حاصل از پارکینگ فرودگاه، باید گفت که سالانه هزینه های بسیار زیادی صرف بازاریابی پارکینگ برای فرودگاه می شود و با یک سیستم قدرتمند رزرو  آنلاین، مانند شبکه های اجتماعی، PPL و SEO می توان گوی سبقت را از رقبا ربود و فروش را در دست گرفت.

 3. اداره کردن پارکینگ مانند یک خط هوایی – به وسیله مدیریت عملکرد:

  استراتژی های مدیریت عملکرد که توسط هتل ها و خطوط هوایی استفاده می شد، اکنون برای بهینه سازی درآمد پارکینگ در فرودگاه قابل استفاده است. قابلیت قیمت گذاری پویا و داده های قوی و گزارش گیری فرودگاه ها همانند یک خط هوایی، آن را قادر به اداره پارکینگ می کند.
  گزارش گیری و داده های قوی: فرودگاه ها می توانند از اهرم داده های ثبت شده و تحلیل های دیگر قیمت مناسب تر را تعیین و تصمیمات مربوط به موجودی انبار را بهتر اتخاذ کنند.
  قیمت گذاری پویا: برای فرودگاه ها امکان تنظیم کردن قیمت ها بر اساس موجودی انبار، میزان عرضه و تقاضا سالانه و فصلی را مانند یک خط هوایی یا هتل فراهم می سازد

 4. تبدیل مشتریان به هوادارن – به وسیله باشگاه مشتریان و مشتریان وفادار:

  فکر می کنید که مشتریان وفادار برای عملکرد پارکینگ هواپیما مهم نیست؟ دوباره فکر کنید.

امروزه انتظارات مشتریان بیشتر از زمان دیگری است، و فشار بیشتری روی برند ها می آورند تا بهترین را بدست بیاورند. با یک تکنولوژی بلادرنگ، مشتریان انتظار دارند که تجربه خدمات بر اساس نیاز شخصی خودشان را بدست اورند و صدای خود را از طریق شبکه های اجتماعی می توانند منتقل کنند.

سیستم وفاداری مشتریان این امکان را به فرودگاه ها می دهد که داده های مهم مشتریان را نه تنها برای هدف بازاریابی بلکه برای اختصاص دادن جوایز به رفتار خرید مشتریان وفادار، جمع اوری کنند و آن ها را مشتریان به هواداران تبدیل کنند.

بدون هیچ پرسشی، پارکینگ فرودگاه عامل مهمی در تبدیل مشتریان به هوادارن محسوب می شود.

آیا می دانستید تنها پارکینگ فرودگاه RezPort در آمریکا است که می تواند تمامی موارد بالا را پوشش دهد؟