Handheld: مدل AUTOID6B

AUTOID6B handheld برای بازرسی طراحی شده است. این هند هلد میزان دما، ارتعاشات، RFID (HF)، دوربین، ارتباطات بی سیم و عملکردهای دیگر را اندازه گیری می کند. به علت طراحی صنعتی مقاوم آن می توان از آن در محیط های خشن استفاده کرد. ایمن و کارایی این دستگاه تضمین شده است.

کاربرد:

  • نیروگاه های برق
  • نیروگاه های الکتریکی
  • معادن زغال سنگ
  • متالورژی
  • شرکت های تولیدی در صنایع دیگر

اندازه گیری ارتعاشات:

سنسور تشخیص ارتعاشات با دقت بالا می تواند سرعت، شتاب، تغییرات، فرکانس ارتعاش ها و غیره را اندازه گیری کند. دارای کابل کشسان برای تضمین انجام عملیات در یک فاصله مطمئن است.

اندازه گیری دما:

برای اندازه گیری دمای مادون قرمز ساخته شده و دامنه دمایی که می تواند مورد سنجش قرار دهد بین 40-  تا 350 + درجه سانتی گراد است و دقت اندازه گیری آن یک درجه سانتی گراد می باشد.

وسعت عملکرد:

 AUTOID6B handheld می تواند میزان دما، ارتعاشات، RFID، دوربین، GPS و توابع جمع کننده دیگر اندازه گیری کند، هم چنین WIFI, GPRS, WCDMA, EVDO, HSPA+ BLUETOOTH و توابع دیگر را پشتیبانی می کند.

AUTOID6B handheld حقیقتا دستگاهی برای اندازه گیری با چندین هدف است.

می تواند به صورت مستقیم با تجهیزات کنترلی صنعتی بزرگ مرتبط شود: از RS232، RS485 و پورت های جهانی صنعتی دیگر پشتیبانی می کند. می تواند با تجهیزات بزرگ صنعتی برای خواندن داده ها مرتبط شود و از RFID (HF) و اسکن بارکد ها پشتیبانی می کند.

درباره:

شرکت SEUIC در سال 2002 در چین تاسیس شد. این شرکت دارای بیش از 600 پرسنل بوده که از این میان دارای تیم مهندسی بسیار قوی در حدود 200 نفر است. در بازار AIDC، شرکت SEUIC از رهبران بازار در زییمنه طراحی handheld و تولید آن است و از رهبران طراحی و تولید handheld های همراه که دارای اسکنر های 1D و 2D، LF/HF/UHF و ریدر/ رایتر RFID فعال، اثر انگشت در بازار محسوب می شود. handheld ساخته شده برای محیط های خشن این شرکت  (AUTOID6, AUTOID6C, AUOTID6L, AUTOID7P, AUTOID7 1/2, AUTOID8, AUTOID9) در بیشتر از 35 کشور و صنایع مختلف به فروش می رسد و دارای کیفیت و قیمت بوده و خدمات پس از فروش بسیار مناسب است.

لینک ها:

Handheld مدل AUTOID6B در سایت شرکت SEUIC